Türkiye’nin ilk Mobil App Davetiye Sistemi

Türkiye’nin ilk Mobil App Davetiye Sistemi İnternetin mobil cihazlarda kullanılmaya başlaması birçok alanda insanlara kolaylıklar getirmiştir. Birçok firma kendi uygulamalarının mobil sürümlerini çıkarmış ve kullanıma sunmuştur. Yeni geliştirilen uygulamalar sayesinde özel günler için hazırlanan davetiyeler artık mobil olarak hazırlanmaktadır. Türkiye’nin ilk mobil app davetiye sistemi happymedya.com tarafından kullanılmaktadır. İletişime geçerek düzenleyeceğiniz organizasyon türüne göre mobil davetiyenizi hızlı bir şekilde hazırlatabiliyorsunuz. Hazırlanarak size gönderilen mobil davetiyelerinizi sizler misafirlerinize mobil cihazınız üzerinden ulaştırabiliyor ve zaman kazanmış oluyorsunuz. Davetiye sitesini inceleyerek mobil davetiyeler hakkındaki detayları öğrenebilir, Whatsapp numaraları üzerinden bilgilerinizi göndererek en iyi davetiyenin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Bilgilerinizi gönderdikten en fazla 2 gün sonra size teslim ediyorlar.

Türkiye’nin ilk Mobil App Davetiye Sistemi

Davetiye Örnekleri Yapılacak olan organizasyon türüne göre davetiye örnekleri değişiklik göstermektedir. Düğün, nişan, sünnet, doğum günü, baby shower, kutlama, mezuniyet, seminer şirket açılış davetiyesi gibi farklı örnekler kullanılmaktadır. happymedya.com sizin düzenleyeceğiniz organizasyona en uygun örnekleri size sunuyor. Türkiye’nin ilk mobil app davetiye sistemi uygulamasını kullandıkları için müşterilerinin tüm taleplerine anında cevap veriyor ve davetiyelerini kısa süre içerisinde tamamlayarak teslim ediyorlar. Sizlerde davetiyeler için zaman kaybetmek istemiyor ve daha uygun fiyatlara yaptırmak istiyorsanız happymedya.com web sitesi üzerinden firma ile iletişim kurabilirsiniz. Mobil Davetiye İhtiyacınız olan davetiyeler hazırlanacak ve sizler bu davetiyeleri misafirlerinize mobil cihazınız üzerinden mesaj olarak iletebileceksiniz. Misafirleriniz gelen mesajı açtıklarında sizin davetiyenizi görecekler ve organizasyona katılım sağlayacaklardır.

https://happymedya.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Nisan 9, 2020
Mart 13, 2020
Ekim 27, 2019
Eylül 25, 2019
Ağustos 10, 2019
Ağustos 10, 2019

Bir cevap yazın

  1. Türkiye’nin ilk Mobil App Davetiye Sistemi Türkiye’nin ilk Mobil App Davetiye Sistemi için yorumda bulun

    Türkiye’nin ilk Mobil App Davetiye Sistemi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türkiye’nin ilk Mobil App Davetiye Sistemi için ilk yorumu yapabilirsin.