Bilişimci Anne

Bilişimci Anne

Bilişimci Anne

“İnsanın yaptığı en iyi yatırım kendisine olandır “ mantığıyla yola çıkarak başladım bloğumu oluşturmaya …
Eğitim ve iş alanım olan bilişim sektörü olduğu için bloğum da bilişim sektörüyle ilgili oldu . Bilişim teknolojileri öğretmeni olarak en temelden konuları dahi bulabileceğiniz , öğrenebileceğiniz bir alan oluşturmaya çalışıyorum .

Bilişimci Anne

Günümüzde birçok insan İnternet sadece sosyal medyadan ibaret olduğunu sanıyor sanki . Bilişimci Anne Herkes şu şekil sanar bu şekil sanar… Ama bilişim dünyası sosyal medyadan ibaret değil .

Gerek toplumda gerek ailede gerek medya da bilişim dünyasının olumlu yanlarından ziyade maalesef olumsuz yönlerine ilgi çekilmiş durumda .  Amacım bilgisayar öğrenmek isteyen , ders notu arayan , sınav soruları isteyen , ilgi alanı bilgisayar sektörü olan herkesin kendisi için birşeyler bulabildiği bir blog oluşturabilmektir.

Neden blog oluşturmak derseniz ?
“ Söz uçar yazı kalır “ sözünü hatırlatarak son cümlemi yazmak istiyorum . Umarım okumaktan , öğrenmekten vazgeçmeyen kişiler olmayı başarabiliriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. Bilişimci Anne Bilişimci Anne için yorumda bulun

    Bilişimci Anne için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bilişimci Anne için ilk yorumu yapabilirsin.