1. Ana Sayfa
  2. Teknik Servisleri
  3. General Electric Servisi

General Electric Servisi

General Electric Servisi

General Electric Servisi Hemen hemen İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nın. Tamamına hizmet sunabilen ihtiyaç sahiplerine ya da teknik servis isteyen tüm tüketicileri kurumsal olabilir. Ya da bireysel tüketicilerin tamamı için General elektrik onarım hizmetleri. sunuyoruz. Sizler bizden hizmet aldığınız takdirde oluşabilecek iki arızalarda tam anlamı ile 1 sene garanti sunuyor İhtiyacınız olan uzman Teknik desteği sizlere yönlendiriyoruz. Personellerimiz yerinde tamir ederken sizin İhtiyacınız olan diğer teknik desteğini sağlıyor Örneğin buzdolabı için evinize geldiğimiz takdirde. Başka bir makinenizde yada bulaşık makinenizin bakım ihtiyacı olduğunda da ücretsiz hizmetlerden sizlere faydalı andırıyor.

General Electric Servisi

Beyaz eşya tamirini firmamız merkezinden alabilirsiniz, General Electric ürünlerinin tamamı kendi hizmetlerimiz sayesinde. Türkiye’deki tedarik merkezleri ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. General Electric Servisi için firmamızı arayınız. Kalite kokan beyaz eşya ürünleri için kusursuz hizmetlerimiz bulunmaktadır. İstediğiniz zaman bizimle iletişim kurarak eksiklerin giderilmesini sağlarız. General Electric Servis her alanda bizlerden destekler alabilirsiniz. kimi zaman orijinal yedek parçaların da kullanıldığı zaman detaylı ve kaliteli yedek parçalarla sorunlar ortadan kaldırılmaktadır.

General Electric Servis

Bizim için en önemli durum tüketicilerimiz için esnek çalışma saatleri sayesinde İstanbul Anadolu Yakası için Ataşehir Kartal Pendik Maltepe Kozyatağı Kuzguncuk Üsküdar Beykoz Çengelköy Çekmeköy Şile Ömerli Suadiye Sultanbeyli Pendik Ortadağ Samandıra Kartal her bölgeye geliyoruz. General Electric her alanda sizin yanınızdadır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Merhabalar Ben Peshaber Editörlerinden Mehmet sizlere güncel bilgiler sunmak için kusursuz içerikler hazırlıyorum, Dilerleniz yayınlanmasını istediğiniz özgün içerikleri bana gönderebilirsiniz.

Yorum Yap